• null

  Спеціальні умови

 • null

  Зручний графік роботи

 • null

  Стабільний дохід

 • null

  100% завантаженість

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОДІЇВ

з власним автомобілем
taximen-rounded


Робота в таксі – шанс для водіїв Одеси

Ви не уявляєте життя без свого автомобіля? Вам подобається здійснювати поїздки по місту? Ви хотіли б поєднати своє захоплення з постійним заробітком? Робота водієм в таксі 3933 – Ваш шанс!

Графік роботи, адаптований до реалій Вашого життя, і регулярні замовлення дозволять добре заробляти на своєму автомобілі. Заповніть заявку кандидата на роботу водієм в таксі Одеси і чекайте дзвінка з нашим рішенням. Якщо характеристики машини і Ваш досвід водіння відповідають нашим вимогам, то ми із задоволенням включимо Вас до нашого колективу.

Основні вимоги до водія і авто

Наша служба розглядає можливість співпраці з власниками транспортних засобів, готовими працювати на власному автомобілі. Вимог небагато, але всі вони продиктовані доцільністю.

 • Стан транспортного засобу. У кандидата на роботу в таксі Одеси повинен бути справний, в хорошому стані автомобіль, класом не нижче Daewoo Lanos або Lada 10-й серії. Дотримання графіка технічного обслуговування, підтримання чистоти в салоні само собою розуміється.
 • Вік претендента і стаж. На жаль, ми не розглядаємо кандидатури молодші 23 років. Стаж активного водіння не повинен бути менше 2-х років.
 • Знання міста. Здобувач на посаду водія таксі в Одесі повинен добре знати місто, щоб при необхідності швидко зорієнтуватися і знайти альтернативний маршрут. Наявність в автомобілі навігатора і вміння продуктивно його використовувати стане “плюсом” для майбутнього співробітника.

Водій, що відповідає висунутим вимогам, зможе крім роботи отримати додаткові бонуси від компанії.

Пропозиції та бонуси від таксі 3933

Для зручності роботи водіїв служба таксі 3933 в Одесі надає спеціалізований додаток mobiletaxi, за допомогою якого надходять замовлення з урахуванням місця знаходження екіпажу в даний момент. Програма пропонує оптимальний маршрут із зазначенням адреси виклику і кінцевої точки. Водій може побачити протяжність майбутньої поїздки і її вартість, розраховану за діючими тарифами.

Водій отримує доступ до бази попередніх замовлень, і може вибирати роботу на найближчі пару днів. Комісія за замовлення – всього лише 10%.

Укладаючи партнерські угоди зі страховими компаніями і мережами АЗС, наша служба таксі має можливість порадувати своїх співробітників знижками на паливо і непоганою економією при страхуванні цивільної відповідальності. Водіїв, які зважилися на переобладнання свого авто для роботи на газовому паливі, очікує матеріальне заохочення.