• null

  Спеціальні умови

 • null

  Зручний графік роботи

 • null

  Стабільний дохід

 • null

  100% завантаженість

✅ ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОДІЇВ

з власним автомобілем
taximen-rounded


✅ Робота в таксі – шанс для водіїв Одеси

Ви не уявляєте життя без свого автомобіля? Вам подобається здійснювати поїздки по місту? Ви хотіли б поєднати своє захоплення з постійним заробітком? Робота водієм в таксі 3933 – Ваш шанс!

Графік роботи, адаптований до реалій Вашого життя, і регулярні замовлення дозволять добре заробляти на своєму автомобілі. Заповніть заявку кандидата на роботу водієм в таксі Одеси і чекайте дзвінка з нашим рішенням. Якщо характеристики машини і Ваш досвід водіння відповідають нашим вимогам, то ми із задоволенням включимо Вас до нашого колективу.

работа в такси одесса

Основні вимоги до водія і авто

Наша служба розглядає можливість співпраці з власниками транспортних засобів, готовими працювати на власному автомобілі. Вимог небагато, але всі вони продиктовані доцільністю.

 • ✅Стан транспортного засобу. У кандидата на роботу в таксі Одеси повинен бути справний, в хорошому стані автомобіль, класом не нижче Daewoo Lanos або Lada 10-й серії. Дотримання графіка технічного обслуговування, підтримання чистоти в салоні само собою розуміється.
 • ✅Вік претендента і стаж. На жаль, ми не розглядаємо кандидатури молодші 23 років. Стаж активного водіння не повинен бути менше 2-х років.
 • ✅Знання міста. Здобувач на посаду водія таксі в Одесі повинен добре знати місто, щоб при необхідності швидко зорієнтуватися і знайти альтернативний маршрут. Наявність в автомобілі навігатора і вміння продуктивно його використовувати стане “плюсом” для майбутнього співробітника.

Водій, що відповідає висунутим вимогам, зможе крім роботи отримати додаткові бонуси від компанії.

работа в такси одесса со своим авто

Пропозиції та бонуси від таксі 3933

Для зручності роботи водіїв служба таксі 3933 в Одесі надає спеціалізований додаток mobiletaxi, за допомогою якого надходять замовлення з урахуванням місця знаходження екіпажу в даний момент. Програма пропонує оптимальний маршрут із зазначенням адреси виклику і кінцевої точки. Водій може побачити протяжність майбутньої поїздки і її вартість, розраховану за діючими тарифами.

Водій отримує доступ до бази попередніх замовлень, і може вибирати роботу на найближчі пару днів. Комісія за замовлення – всього лише 10%.

Укладаючи партнерські угоди зі страховими компаніями і мережами АЗС, наша служба таксі має можливість порадувати своїх співробітників знижками на паливо і непоганою економією при страхуванні цивільної відповідальності. Водіїв, які зважилися на переобладнання свого авто для роботи на газовому паливі, очікує матеріальне заохочення.

работа в эконом такси одесса

У нас можлива робота в економ таксі Одеса ​​- якщо у вас автомобіль економ класу. І це абсолютно не проблема! Клієнтів, які бажають виїхати дешевше – дуже багато!

Робота в елітному таксі Одеса також можлива адже це перміум сегмент, а де як не в Одесі люди відчувають себе наближеними до Бога :) ! Приїхавши в Одесу на відпочинок, або у справах, ви відразу відчуваєте себе на + 70 рівні – практично на рівні Бога. Вам все можна, і все доступно, і всі Вам посміхаються, бо в цьому і є суть Одеси – привітність і радість на обличчях! Це місто любить і своїх жителів, і гостей міста!

Найсолодше місце – це робота в таксі міжмісто Одеса та таксі аеропорт Одеса. Тут ви можете зловити кращі замовлення! І найголовніше щоб Ваш автомобіль Вас не підкачав!

Бажаємо Вам удачі разом з нами в цій цікавій роботі в місті Одеса!